Підсумки 2015 року

Підбиваючи підсумки року

Завершується 2015 рік, який видався для кафедри економіки промисловості насиченим значними подіями, які свідчать про успішність її розвитку. Найбільш вагомі успіхи досягнуто у сфері наукової діяльності. Зокрема проведено міжнародний семінар та науковий колоквіум за міжнародною участю. Кафедра виступила організатором проведення міжнародної науково-практичної конференції ННІПЕтаМ ім. Г. Е. Вейнштейна. За результатами проведених заходів опубліковано збірники тез. Протягом року видано дві одноосібні та дві колективні монографії, низку статей у фахових виданнях, у тому числі зарубіжних. Завершення року ознаменовано захистом двох докторських дисертацій випускниками та вихованцями кафедри (до вересня 2015 р. – її доцентами) Н.Й. Басюркіною і О. О. Меліх (науковий консультант – проф. Павлов О. І.)

Зміцнюються зв’язки з підприємствами, зокрема підписано дві угоди про співробітництво та одна – про проходження студентами виробничої та переддипломної практики. Удосконалюється навчальний процес, покращено матеріально-технічну базу кафедри, розвивається студентське самоврядування, активізовано виховну роботу зі студентами, підвищується їх участь у науково-дослідній роботі, суспільному житті академії. Ці та інші напрями діяльності кафедри відображено у звіті-презентації завідувача кафедри проф. Павлова О. І. за підсумками її роботи у 2015 р., з яким можна ознайомитися на нашому сайті.

Враховуючи наявний кадровий, науково-навчальний та матеріально-технічний потенціал кафедри, Вченою радою академії ще у вересні поточного року було прийнято рішення про виділення із складу кафедри певної кількості ставок (7,05) для утворення ще однієї кафедри – управління бізнесом. За час, що пройшов, здійснено ряд організаційних та практичних заходів щодо розподілу функцій кафедр економіки промисловості та управління бізнесом.

Про завдання двох кафедр йшлося на зустрічі їх колективів з ректором академії проф. Єгоровим Б. В., яка відбулася 7 грудня. Ректор приділив особливу увагу питанням налагодження творчого співробітництва між кафедрами, поліпшення їх зв’язків з підприємствами харчової промисловості, підвищення якості підготовки студентів, подальшої інтеграції освітнього процесу з сучасними науковими досягненнями та діяльністю суб’єктів господарювання. У виступі завідувача кафедри економіки промисловості проф. Павлова О. І. акцентувалася увага на необхідність проведення підготовчої роботи щодо переходу кафедр з 2016/2017 навчального року на навчання студентів за новими спеціальностями, а також підвищення рівня профорієнтаційної роботи серед старшокласників з метою якісного відбору майбутніх студентів.

Збори співробітників кафедр за участю ректора продемонстрували готовність двох колективів до виконання покладених на них завдань.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>