Щиро дякуємо за співпрацю партнерам кафедри
Журнал зареєстрований в Німеччині, з присвоєнням DOI (Міжнародний стандартний номер інтернет видань) і ISSN (Міжнародний стандартний серійний номер, виданий Nationales ISSN-Zentrum für Deutschland – Національний центр ISSN Німеччини), як видання, що здійснює публікацію основних результатів наукових досліджень в різних галузях науки. Засновником журналу є Auris Verlag (Дюссельдорф, Німеччина).
Журнал не є виданням будь-якої партії, громадської організації або іншої установи.
Періодичність виходу – 1 раз в 2 місяці.
Посилання: http://eesj.ru
Науково-дослідний інститут економічного розвитку (НДІЕР) – наукова установа, основною метою діяльності якої є організація, координація та проведення наукових досліджень з питань економічного розвитку держави, галузей, регіонів, підприємств.
Інститут об’єднує вчених-економістів, що прагнуть дати наукове тлумачення процесам економічного розвитку у країнах Східної Європи з урахуванням сучасних наслідків глобалізаційних перетворень.
Наукові розвідки, що виконуються під егідою Інституту, використовуються міжнародними організаціями, урядовими установами, академічними інститутами, вищими навчальними закладами, провідними корпораціями, неурядовим сектором.
Посилання: http://sried.in.ua
Офіційне свідоцтво про реєстрацію журналу № MK 53506/2013 OMA (Чехія). Журнал включено до переліку наукових видань Східноєвропейського центру фундаментальних досліджень EECFR (Сертифікат № 57/2013). Видання включене до каталогу Міжнародного центру періодичних видань ISSN. Примірники журналу надсилаються до провідних університетів та наукових установ країн ЄС та Фонду А.Нобеля (Швеція).
Журнал створено з метою оперативного оприлюднення результатів наукових досліджень, що виконані вченими країн Центральної та Східної Європи (у тому числі України). У журналі друкуються наукові праці (статті) англійською, чеською та російською мовами.
Засновники журналу: Східноєвропейський центр фундаментальних досліджень (м.Будапешт, Угорщина), Інноваційний парк – компанія “Nemoros” (м.Прага, Чеська Республіка).
Офіційним представником журналу в Україні є Науково-дослідний інститут економічного розвитку.
Посилання: http://sried.in.ua/modern-science.html
Видання включене до каталогу Міжнародного центру періодичних видань ISSN 1786-6553. Примірники журналу надсилаються до провідних університетів та наукових установ країн ЄС та Фонду А.Нобеля (Швеція).
Журнал створено з метою оперативного оприлюднення результатів наукових досліджень, що виконані вченими країн Центральної та Східної Європи (у тому числі України). У журналі друкуються наукові праці (статті) англійською або угорською мовами.
Журнал виходить 2 рази на рік. Автори можуть отримати авторський примірник журналу звичайною поштою або в українському представництві журналу (НДІЕР).
Журнал “Polgári Szemle” є іноземним науковим виданням, в якому можуть оприлюднюватися результати дисертаційних досліджень здобувачів наукових ступенів відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 № 1112.
Офіційним представником журналу в Україні є Науково-дослідний інститут економічного розвитку.
Посилання: http://sried.in.ua/polg-szem.html
ТОВ «Одеський коровай» – один з найбільших промислових виробників хлібобулочної продукції в Україні, виробнича потужність якого дозволяє випускати до 200-220 т продукції на добу. До складу підприємства входять 2 виробничі майданчики розташовані в м.Одеса (№ 2 і № 4), а також виробничі майданчики в м.Білгород-Дністровський (№ 3) і м.Котовськ (№1).
У 2004-2007 роках на хлібозаводах «Одеського короваю» була проведена масштабна реконструкція та модернізація, встановлено нове сучасне автоматизоване обладнання таких світових виробників, як: GOSTOL-gopan (Словенія), FRITSCH і WERNER PFLEIDERER (Німеччина), UNIKON і HOBA (Голландія) , DIOSNA (Німеччина), GLIMEK (Швеція), GEORG HARTMANN (Німеччина), KONIG (Австрія), ULMA (Іспанія). Це дозволило підприємству не тільки підвищити якість, але і розширити асортимент принципово новими для українського ринку виробами. Наприклад, «Одеський коровай» одним з перших на українському ринку почав виробляти Тостовий хліб за голландською технологією, круасани з наповнювачами за французькою технологією, недопечені хлібобулочні напівфабрикати з подальшим допіканням в місцях торгівлі.
Посилання: http://www.bulkin.ua/ukr/index.html
5 грудня 2016 року завідувач кафедри, проф. Павлов О.І. та директор Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Петрів І.М. підписали угоду про співробітництво на період до 5 грудня 2019 року.
Текст угоди про співробітництво (pdf).
Посилання: http://ecology.odessa.gov.ua/