Архів за день: 29.04.2020

Стаття проф. Павлова О.І.

О.І. Павлов
Фундатор економічної освіти та науки в ОНАХТ:
звершення кафедри економіки промисловості

Звершення колективу кафедри за останні п’ять років за основними напрямами діяльності значно збагатили її 65-річну історію.

Кінцевий успіх будь-якого кафедрального колективу визначається станом професійної підготовки професорсько-викладацького складу, основу якого складає його науковий рівень. Ефективність роботи кафедри за цим напрямом підтверджується захистом трьох докторських та двох кандидатських дисертацій.

У поточному році планується захист ще двох докторських та однієї кандидатської дисертацій. Співробітниками кафедри опубліковано три колективних, шість індивідуальних монографій і одну ‒ у співавторстві. В рамках наукової школи кафедри проведено симпозіум, семінар та вісім колоквіумів, за результатами яких видано збірники тез доповідей їх учасників, серед яких ‒ вчені з різних міст України та європейських країн.

Продовжувати читання Стаття проф. Павлова О.І.