Монографія

Майстер-клас для студентів ОТК

Плідні та тривалі стосунки зв’язують кафедру економіки промисловості ОНАХТ та економічне відділення Одеського технічного коледжу ОНАХТ. Цьогоріч запропоновано створити філіал кафедри на базі ОТК. Щорічно викладачі кафедри або приймають участь в навчальному процесі студентів ОТК за спеціальністю «Економіка підприємства», або читають студентам відкриті лекції, а також проводять профорієнтаційні заходи.

24 березня 2017 року викладачами кафедри економіки промисловості к.е.н., доц. Яблонською Наталією Валентинівною та асистентом Магденко Світланою Олександрівною проведено майстер-клас «Ефективна економіка» для студентів спеціальності «Економіка підприємства» в Одеському технічному коледжі ОНАХТ.

В ігровій формі надана інформація щодо вже відомих економічних понять та термінів, проведено оцінку ефективності вибору рішень та розрахунок ефективності діяльності підприємства. Студенти відчули себе справжніми економістами-експертами та аналітиками.

В аудиторії панувала атмосфера зацікавленості та бажання отримати нові знання.

Наприкінці заходу викладачі відповіли на всі питання студентів, які були пов’язані з подальшим навчанням для отримання бакалавра.

Захід відбувся у теплій невимушеній обстановці. Сподіваємося і на подальшу плідну співпрацю!

Додатково: Фотогалерея 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>