Архів за день: 26.04.2017

Конференція

Участь у міжнародній конференції

Завідувача кафедри Павлова О.І запрошено до участі у Міжнародній науково-практичній конференції, яку 7-9 червня 2017 року проводить Державна установа “Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього” НАН України( м. Львів).

Тема доповіді професора Павлова О.І. “Сільські території в системі територіального розвитку та регіональної політики України”.

Додатково: запрошення на конференцію (pdf)

Перемога

Участь студентів ОНАХТ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства»

19 квітня 2017р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка був проведений другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства».

stud-olimp-2017-001

Серед учасників олімпіади були студенти з усіх регіонів України: 119 переможців І туру, що представляли 61 вищий навчальний заклад. Серед них – й студенти 4 курсу нашої академії – Вікторія Мініна та Тетяна Федорова, які посіли загальне 12 командне місце, пропустивши поперед себе лише провідні спеціалізовані вищі навчальні заклади міст Києва, Харкова та Львова. В. Мініну було нагороджено грамотою за 4 місто по Україні. Це – кращий результат серед студентів півдня нашої країни.

Кафедра вітає наших студентів з високим результатом і бажає їм подальших перемог!

stud-olimp-2017-002

Міжнародна конференція

Участь у науковому конгресі

Завідувача кафедри Павлова О.І запрошено до участі у Всеукраїнському конгресі вчених економістів-аграрників, учасником якого він є з 2005 року. Конгрес відбудеться 1 червня 2017 року в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки”( м. Київ).

Тема доповіді професора Павлова О.І. “Наукові, інституціональні та політико-управлінські інструменти сталого розвитку сільських територій”

Додатково: запрошення на конгрес (pdf)