Наукові колоквіуми

План наукових колоквіумів

План наукових колоквіумів кафедри економіки промисловості на 2016 рік.

1. Науковий колоквіум кафедри економіки промисловості «Економіка як соціальна та поведінкова навчальна й наукова дисципліна», 20 травня 2016 року

Тематичні напрями
  1. Соціальний контекст економіки.
  2. Економіка як поведінкова дисципліна.
  3. Адаптивність як функціональна характеристика економіки.
  4. Зв’язок економіки з іншими соціальними та поведінковими дисциплінами.
  5. Еволюція наукових спеціальностей за якими здійснюється підготовка кандидатів та докторів наук з економіки у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 1151 від 6 листопада 2015 року «Про особливості запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266».

2. Науковий колоквіум кафедри економіки промисловості «Руралістичні засади збалансованого розвитку агропродовольчої сфери України», 23 вересня 2016 року

Тематичні напрями
  1. Агропродовольча сфера – об’єкт руралістики як міждисциплінарної наукової галузі.
  2. Економіко-руральний аспект розвитку агропродовольчої сфери.
  3. Еколого-руральна складова розвитку агропродовольчої сфери.
  4. Соціально-руральний контекст розвитку агропродовольчої сфери.