Навчальний посібник "Економіка підприємства"

Матеріали збірника Островські читання 2015

В збірнику матеріалів науковоі конференціі, присвяченоі памяті першого директора Інституту аграрних проблем РАН проф. В. Б. Островського – доповіді проф. Павлова О. І. “Перспективы развития сельских территорий Украины в контексте руралистики как междисциплинарной отрасли” та його аспіранта Береговоі Т. А. “Социально-экономические приоритеты государственной политики в области продовольственной безопасности Украины”

Електронний збірник матеріалів Всеросійської конференції, присвяченій пам’яті першого директора Інституту, д.істор.н., Професора, заслуженого діяча науки Володимира Борисовича Островського (Островські читання 2015) по темі: «Стратегия развития агропродовольственного комплекса России в условиях социально-экономической нестабильности» розміщені на сайті Інституту в розділі «Научные публикации» за наступним посиланням.

Їх також можна завантажити, скориставшись прямим посиланням.