professor-cap-thumb

Вітання з успішним захистом дисертацій!

Щиро вітаємо вихованок кафедри економіки промисловості і випускниць аспірантури ОНТУ з захистом дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 «Економіка» – Вікторію Олександрівну Мініну і Тетяну Сергіївну Федорову та їх наукових керівників – д.е.н., професора, завідувача кафедри економіки промисловості Павлова Олександра Івановича та д.е.н., професора, професора кафедри економіки промисловості Дідуха Сергія Мирославовича! Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів та наснаги у професійному і особистісному зростанні!

Також висловлюємо вдячність головам разових спеціалізованих вчених рад за вдало проведену процедуру захисту – д.е.н., професору, професору кафедри економіки промисловості Самофатовій Вікторії Анатоліївні та д.е.н., професору, професору кафедри економіки промисловості Кулаковській Тетяні Анатоліївні!

Щиро дякуємо офіційним опонентам та рецензентам дисертацій!

bouquet

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>