Міжнародна конференція

Міжнародний конкурс

На базі Одеської національної академії харчових технологій було проведено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2018». Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

За напрямом «Економіка і управління» ІІ місце посіли студентки кафедри економіки промисловості Мініна Вікторія і Федорова Тетяна із роботою «Assessment of the optimal capital structure of Ukrainian agricultural holdings (Кernel Нolding S.А., МНР S.А.)».

Вітаємо дівчат із перемогою!!!

Конкурс було проведено на високому рівні. Співорганізаторами конкурсу є навчальні заклади: Русенський університет «Ангел Кинчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Новосадський університет (Сербія), Технологічний інститут Чжецзянського університету (Китай), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Інститут сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого (Білорусь).