Архів за день: 02.09.2017

Увага!

Про науковий симпозіум економічної наукової школи ОНАХТ

Запланований на друге півріччя 2017 року науковий симпозіум з теми “Регіональний вимір сталого розвитку агропродовольчої сфери” відбудеться в рамках 5 міжнародної науково-практичної конференції ОНАХТ (жовтень 2017 року).

Конференція

Участь завідувача кафедри О.І. Павлова у науковому заході

Завідувач кафедри, професор Павлов О.І. прийме участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції: “Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики”, яка відбудеться 22-23 вересня 2017 року в Одеському національному економічному університеті.

Конференція

Запрошення на конференцію

Докторанта кафедри економіки промисловості, к.е.н., доц. Самофатову В.А. запрошено до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції: “Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики” 22-23 вересня 2017 року.

Додатково: Запрошення на конференцію (pdf)