Павлов Олександр Іванович

завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор

Павлов О.І. - завідувач кафедри

Очолює кафедру економіки промисловості з 2011 року.

Відомий економіст-аграрник, один із засновників та активних послідовників практичної реалізації фундаментального наукового напряму, пов’язаного із сільським розвитком в Україні.

Захистив докторську дисертацію на тему «Управління соціально-економічним розвитком сільських територій України».

З 2012 року на кафедрі підготовлено та захищено п’ять докторських та шість кандидатських дисертацій. Зокрема особисто ним підготовлено чотири доктори та один кандидат економічних наук.

Є науковим консультантом докторанта та керівником аспірантів.

Навчальні дисципліни: «Міжнародні економічні відносини», «Теорія фірми», «Вступ до фаху», «Глобальна економіка», «Основи права та університетська освіта», «Наукові основи економіки», «Просторові трансформації та управління регіонами», «Моніторинг стану та розвитку соціально-економічних систем».

Коло наукових інтересів: Розвиток сільських територій: еколого-соціо-економічний, функціональний та політико-управлінський аспекти; сільський розвиток; політика сільського розвитку; сталий розвиток та безпека агропродовольчої сфери України; інклюзивний розвиток.

Публікації: автор близко 400 наукових публікацій, у тому числі 7 індивідуальних монографій та 9 у співавторстві, а також 6 навчальних посібників, два з яких – з грифом МОН.

Монографії та статті у фахових наукових виданнях професора Павлова О.І. за 2017–2021 роки

Інша діяльність:

• Провідний вчений Відділення аграрної економіки і продовольства НААН України.
  • Член редакційної колегії збірникa наукових праць «Продовольчі ресурси» Інституту продовольчих ресурсів НААН України.
  • Член спеціалізованої вченої ради Д 41.088.04 Одеського національного технологічного університету.
  • Член Вчених рад факультету ЕБіК, ННІПЕіМ імені Е. Г. Вейнштейна, ОНТУ.

Державні відзнаки:

• Грамота Верховної Ради України За заслуги перед Українським народом (за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм).
  • Довічна стипендія Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.