Лобоцька Людмила Леонідівна

к.т.н., доцент кафедри економіки промисловості

Лобоцька Л.Л.

Закінчила Одеський політехнічний інститут, спеціальність: автоматика   і телемеханіка.

З 1965 року працює в ОНАХТ.

Захистила в 1984 р. кандидатську дисертацію на тему «Оптимальне управління сировинними  потоками і процесом формування сортів борошна на борошномельних заводах»

Має грамоти ректора ОНАХТ.

Навчальні дисципліни: «Економетрика», «Інформаційні системи і технології на підприємстві», «Моделювання економічних процесів», «Оптимізаційні методи та моделі», «Фондовий ринок», «Економетричні моделі цифрової економіки», «Навчальна комп’ютерна практика».

Коло наукових інтересів: Моделювання економічних процесів.

Публікації: Має друковані праці: навчальний посібник «Основи автоматизації проектування харчових виробництв», 2 наукові брошури, понад 50 статей, понад 100 методичних праць.

Стажування:

• Польща, Ольштинська школа вища, Факультет гуманітарних та соціальних наук. 6 кредитів за ECTS. «Сучасне підприємство: конкурентоспроможність, інновації, ризик, облік та логістика. Організація. Мовні аспекти викладання дисциплін в університетах: локальний та глобальний підхід». 10.02.2020-10.05. 2020