Запрошення на семінар

Науковий симпозіум

19 травня 2017 року в ауд. А–234 в рамках наукової економічної школи ОНАХТ відбувся симпозіум «Адаптивні стратегії розвитку підприємств харчової промисловості в умовах мінливого світу».

З вітальним словом до учасників симпозіуму звернувся в.о. ректора ОНАХТ, проф. Б.В. Єгоров. Після цього слово взяв керівник наукової школи, зав. кафедри економіки промисловості, проф. О.І. Павлов, який привітав з дебютом на такому поважному науковому форумі студентів кафедри Марію Бєлошапко, Діну Дерменжі, Вікторію Мініну, Олександра Петкова, Тетяну Федорову, а також вручив квіти учаснику конгресу, Т.В. Стрікаленко – проф. кафедри технології питної води з нагоди її ювілею.

Присутні на конгресі викладачі, докторанти, аспіранти та студенти-магістранти заслухали та обговорили доповіді М. В. Смоквіна – начальника відділу харчової промисловості та продовольчого ринку Одеської обласної державної адміністрації; С.І. Терещенко – д.е.н., зав. кафедри економіки Сумського національного аграрного університету; В.А. Самофатової – докторанта кафедри економіки промисловості ОНАХТ; Х.О. Баранюк – аспірантки кафедри обліку і аудиту ОНАХТ; О.І. Петкова – студента-магістранта кафедри економіки промисловості, а також виступи проф. Т.В. Стрикаленко, А.Г. Гончарука (Міжнародний гуманітарний університет) та доц. Ю.А. Єгупова (Одеський національний економічний університет).

Підсумки симпозіуму підвів проф. О.І. Павлов, який зазначив, що в цьому форумі прийняли участь 58 осіб, які представляють чотири зарубіжні країни та десять міст України, майже половина з яких є докторами наук. Він зазначив, що симпозіум присвячено 115-й річниці ОНАХТ та 5-й річниці Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту імені Г.Е. Вейнштейна. За п’ять років існування наукової школи захищено 4 докторські та 17 кандидатських дисертацій, видано 16 колективних і 7 індивідуальних монографій, проведено 4 міжнародні науково-практичні конференції, а також наукові: конференція, симпозіум, семінар, 4 колоквіуми з міжнародною участю за підсумками яких опублікували 1 колективну монографію та 10 збірників тез доповідей.

Додатково: Фотозвіт у нашій Фотогалереї.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>