Наукові колоквіуми

Наукова конференція науково-педагогічного складу кафедри

Проведення щорічної Наукової конференції науково-педагогічного складу ОНАХТ – це не лише гарна традиція, а ще і відмінний привід для зустрічі колег і плідного діалогу щодо актуальних проблем.

У 2017 році дискусії на кафедрі економіки промисловості точились відносно перспектив розвитку сільських територій, шляхів введення ринку землі, ключових напрямів інвестування харчових підприємств, переваг і недоліків вертикальної інтеграції і активного розширення агрохолдингів.

Конференція викладачів. Квітень 2017 року

Незважаючи на різницю у поглядах і підходах, колеги зійшлись на думці, що наразі сприятлива кон’юнктура для розвитку харчових підприємств. І вона має бути використана для якісних перетворень у агропродовольчій сфері.

Конференція викладачів. Квітень 2017 року