Голосування. Жюрі

Участь у Road-show

21 вересня 2017 року докторант, к.е.н., доц. Самофатова та студенти 4 курсу ФЕБіК Наталя Бєлали, Катерина Корчагіна, Любов Татарова та Катерина Шикунова відвідали роуд-шоу з курсу “Фінансова грамотність”.

Додатково: Фотогалерея

Студентам було дуже цікаво послухати лекцію-екскурсію “Історія грошей”, яка проходила в інтерактивній формі. Вони також удосконалили свої знання та навички управління власними фінансами на лекції “Система гарантування банківських вкладів в Україні”.

Майбутнім фахівцям з економіки була надана інформація про можливість проходження практики та подальшого працевлаштування у банківській сфері України.