Студентська конференція

Студентська конференція. 2017.

31 березня 2017 року на кафедрі економіки промисловості пройшла традиційна щорічна студентська конференція. Результати своїх наукових досліджень представили студенти 4-5 курсів спеціальності Економіка підприємства.

Cтудентська конференція. 31.03.2017

Студентка п’ятого курсу Дерменжи Діна виступила із доповіддю на тему «Порівняльний аналіз податкових систем України і країн ЄС». Діна вже не перший рік працює під керівництвом доц., к.е.н. Кулаковської Тетяни Анатоліївни над дослідженням умов підприємницької діяльності в Україні та країнах ЄС. Тому доповідь була підготовлена професійно, містила чимало цікавих та важливих висновків щодо особливостей податкового законодавства України.

Студентки групи Е-202с Мініна Вікторія та Федорова Тетяна спільно проводять наукове дослідження структури капіталу провідних агрохолдингів України під науковим керівництвом доц., к.е.н. Дідуха С.М. На конференції вони виступили із доповідями «Методи оцінки оптимальної структури капіталу» і «Оцінка оптимальної структури капіталу агропідприємств України на прикладі ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» та «Kernel». Представлений матеріал був позитивно сприйнятий аудиторією та викликав дискусію. Результати дослідження незабаром будуть опубліковані у науковому журналі «Економіка харчової промисловості».

Студентка групи Е-401 Шувалова Анастасія представила результати своєї наукової роботи у доповіді «Актуальні тенденції та перспективи розвитку ринку продукції рибної кулінарії». Анастасія вже не перший рік приймає участь у наукових конференціях Одеської національної академії харчових технологій, є досвідченим оратором, наукову роботу проводить під керівництвом зав. кафедрою, проф., д.е.н. Павлова О.І.

Цікавий матеріал представила студентка групи Е-401 Ярошенко Марія: «Розвиток ринку лізингових послуг України на сучасному етапі». Науковим керівником Марії є доц., к.т.н. Лобоцька Л.Л., яка традиційно відповідально та професійно підходить до підготовки студентських наукових робіт. І цей раз не став виключенням – Ярошенко Марія у своїй доповіді представила цікаві статистичні дані та ґрунтовний аналіз стану ринку лізингових послуг України.

Також слід відмітити виступ Анастасії Ковальової на тему «Основні напрямки зниження собівартості кондитерських підприємств» (науковий керівник – доц. к.е.н. Яблонська Н.В.). Анастасія вільно володіла матеріалом, наводила наочні приклади та змогла завоювати увагу слухачів.

Завідувач кафедри проф., д.е.н. Павлов О.І. та викладачі відмітили високий рівень представлених наукових доповідей. Найкращі доповідачі були нагороджені цінними призами та пообіцяли продовжувати наукову роботу у стінах ОНАХТ.