cinema

Похід у кіно

Серед безлічі лекцій, практичних та лабораторних занять з різних економічних дисциплін студенти кафедри економіки промисловості знаходять час і для розваг. І хоч, враховуючи інтенсивність осіннього семестру, розважатися часто не виходить, студенти знаходять шляхи, як скрасити свій досуг. Одна з улюблених розваг – похід у кінотеатр «Сінема Сіті». Колективні походи в кіно були організовані студентами гр. ФЕБ-201 (куратор Магденко С.О.) і ФЕБ – 301 (куратор Самофатова В.А.).

Додатково: Фото

Похід у кінотеатр "Сінема Сіті". гр. ФЕБ-201, ФЕБ - 301 Похід у кінотеатр "Сінема Сіті". гр. ФЕБ-201, ФЕБ - 301