Підприємство МаріКо. Логотип.

Виїзний захист магістерських робіт

19 червня 2015 р. студенти Кафедри Економіки Промисловості захищали разом зі студентами-технологами комплексні магістерські кваліфікаційні роботи. Це було незабутньо: разом з членами комісії від Академії, з керівниками, вирушили на підприємство МаріКо, яке знаходиться в смт Великодолинське. Це підприємство випускає рибну консервацію та продукти з риби. Директор підприємства (і глава екзаменаційної комісії) люб’язно запросив всіх учасників захисту дегустувати деякі види продукції, а “асортимент готової продукції складає більше ніж 100 найменувань і постійно оновлюється і розширюється. Головний критерій діяльності підприємства – якість і стабільність.”

Для студентів-економістів, що захистили свої кваліфікаційні роботи на відмінно, це був святковий день!

Додатково: