Кафедра економіки промисловості запрошує абітурієнтів 29.03.2015р. на

Інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна ОНАХТ

який розпочнеться в аудиторії Б-210 о 10:00 та продовжиться в аудиторії А-416 об 11:00.

Декан факультету економіки, бізнесу і контролю, завідувач кафедри економіки промисловості та провідні викладачі кафедри ознайомлять абітурієнтів з умовами вступу до ОНАХТ у 2015р., проведуть презентацію професії “економіст”, розкажуть про сфери реалізації професійних знань економіста на підприємствах харчової промисловості та в інших сферах діяльності.

Усі, хто бажає, зможуть прийняти участь у тестуванні на профпридатність.

На завершення зустрічі буде проведено розіграш спеціальних призів від завідувача кафедри економіки промисловості д.е.н., проф. Павлова О.І.

2 коментарі до “День відкритих дверей